KONTAKTY
NAJPREDÁVANEJŠÍ
Úvod » Soli s archibaktériou
je prvou bunkou na Zemi , zaradenou k typu prokaryontov . Je stará asi 3,5 miliardy rokov ,kedy sa z prapôvodnej "ancestor " bunky začal vývoj troch bunkových línií :
Archibaktéria je samostatná skupina , ktorá prežila v extrémnych klimatických podmienkach = popri jednobunkových riasach jediná živá bunka v mori = a celé miliardy rokov sa zachovala ako druh . Vysoká odolnosť genetických štruktúr nesie informáciu o prežití a zachovaní samej seba ako druhu .
Je schopná tvoriť organické látky z anorganických a výskumy nasvedčujú tomu, že existovala aj vtedy, keď na Zemi nebol kyslík. Jej zloženie je podobné pôvodnej bunke , z ktorej sa vyvinul ľudský o rganizmus. Absenciou sformovaného jadra sa podobá prokaryontickým bunkám , avšak charakterom genetickej informácie je bližšie jadrovým bunkám - eukaryontom . Má neopakovateľnú sadu aminokyselín , ktorá je identická s našimi dávnymi predkami . Existuje vedecká štúdia , že práve z nej vznikli mnohobunkové organizmy. Rozdiel spočíva v tom , že jej jadrová blana nie je obklopená membránou .
Obavili ju Japonci v roku 1936 v Mŕtvom mori .Vďaka výskumu vedcov z Izraelskej kliniky Lenom pod vedením Dr .Nony Kuchiny boli archibaktérie vykultivované v laboratórnych podmienkach a ich deriváty sú súčasťou všetkých produktov .
Použitím archibakterií pri príprave našich preparátov prakticky dávame súbor DNK , ktorý dovoľuje obnovovať poškodené bunky nášho organizmu . Je to absolútne unikátny spôsob výživy na bunkovej úrovni . Produkty sú tvorené na základe starodávnych receptov a zakladajú sa na použití solí , morskej vody, éterických olejoch , fytoproduktoch a mineráloch Mŕtveho mora .
voda maximálne nasýtená soľou , mikroprvky a ohromujúca zásoba bahna v kombinácií so suchým a horúcim podnebím tvorí obdivuhodnú prírodnú ozdravovňu . Vo vodách Mŕtveho mora žijú baktérie a jednobunkové riasy a rozmnožujú sa .Najmä archibakterie , ktoré dokázali prežiť v extrémnych podmienkach a ktoré produkujú antioxidanty , nemajú obdoby.
vylúčené z týchto mikroorganizmov , brzdia peroxidové okysličovanie lipidov bunkových membrán voľnými radikálmi , napomáhajú obnoveniu nukleových bunkových komplexov a vystupujú ako stimulátory imunitného systému . Ako je známe ,lavínovo narastajúce procesy okysličovania lipidov bunkových membrán voľnými radikálmi a poškodenie vnútrobunkových nukleových komplexov sa ešte viac zrýchľuje pri lúčových zásahoch a pri pôsobení škodlivých chemických látok.