Kategória

KONTAKTY

STRONG NATURE
tel: 0940 382 580
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 33,30 € (1 003,20 Sk)

Úvod » OBCHODNÉ PODMIENKY

OBCHODNÉ PODMIENKY

PRE :

w pero.jpg

www.strongnature.sk

 

 

1*OBJEDNÁVKA TOVARU :

Vystavením objednávky na tovar sa kupujúci zaväzuje ,že objednaný tovar zaplatí v plnejvýške podľa kúpnej ceny na objednávke a to obratom .Objednaním tovaru súhlasíte s  obchodnými podmienkami.

2* CENA TOVARU :

Je uvedená s DPH a neobsahuje žiadne ďalšie služby.

3* DOPRAVA TOVARU:

Cena poštovného a balného sa pri poštovej dobierke riadi podľa  množstva objednaného tovaru  a to podľa jednotlivých kategórii zvlášť .

4*STORNO OBJEDNÁVKY ZO STRANY KUPUJÚCEHO:

Stornovať  objednávku  je možné bez poplatku pokiaľ  nebola ešte poslaná na adresu príjemcu a to výlučne na telef.číslo 0908 498849,alebo 0918 754409.Ak to bude po zaslaní,tak bude od zákazníka požadovaná suma dopravného a balného.

5*STORNO OBJEDNÁVKY ZO STRANY PREDÁVAJÚCEHO :

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku  bez udania dôvodu.

6*OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV :

Naša firma sa zaväzuje neposkytnúť  osobné údaje tretej strane pre akékoľvek účely ,pokiaľ k tomu zákazník nedá súhlas. Ak si nebudete želať  zasielanie informácii o produktoch a akciách, máte možnosť  kedykoľvek ich ukončiť .Používaním tohto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácii o Vás a vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok.Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom /hackerom/.

7* ODSTÚPENIE OD ZMLUVY :

V súlade zo zákonom máte ako zákazník právo odstúpiť od zmluvy  do 14 dní od prevzatia tovaru.Vtedy musíte dodržať tieto pokyny :

a /  Kontaktujte nás ,že žiadate odstúpenie od zmluvy na hore uvedenom telefónnom čísle s uvedením čísla objednávky  ,dátumu nákupu a Vaším číslom účtu pre vrátenie peňazí.

b / Tovar zašlite naspäť v pôvodnom nepoškodenom a kompletnom stave,vrátane príslušenstva,návodu atď.spolu s dokladom o kúpe.Tovar treba zaslať  doporučene a poistene ,nakoľko neručíme za jeho stratu./doporučene neznamená na dobierku /.Pri splnení vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám  peniaze zašleme do 14 dní od obdržania tovaru. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť .

8* ĎALŠIE USTANOVENIA:

Predávajúci a kupujúci sa dohodli že plne uznávajú  elektronickú formu komunikácie ako platnú a záväznú pre zmluvné strany .Ostatné vzťahy neupravené týmito  obchodnými podmienkami sa riadia  príslušnými ustanoveniami obchodného zákonníka .

 MWE4ZmExN